O mnie

Pracownia Psychologiczna „Progres” powstała w 2015 roku jako spełnienie moich marzeń w sferze zawodowej. Jako psycholog nieustannie dążę do doskonalenia swojego warsztatu. Do tej pory wykorzystywałam zdobytą wiedzę psychologiczną podczas rekrutacji i oceny pracowników w ogólnopolskich firmach, w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń oraz przy przeprowadzaniu badań psychologicznych dla Instytutów i podmiotów naukowych. Ponadto pracowała, jako wolontariusz w Organizacjach Pozarządowych, wspierając osoby wykluczone społecznie.

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa w Warszawie, na kierunku Psychologia o specjalności Psychologia Kliniczna i Psychoterapia- studia jednolite magisterskie. W 2016 roku uzyskałam uprawnienia do przeprowadzania badań z obszaru psychologii transportu na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Psychologii, kierunek Psychologia Transportu. Kolejnym krokiem w pogłębianiu mojej wiedzy, było ukończenie studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim, na kierunku Psychologia Sądowa. Uzyskałam dzięki temu uprawnienia i odpowiednią wiedzę, aby wydawać ekspertyzy na potrzeby sądu, prokuratury oraz osób prywatnych, jako biegły sądowy w dziedzinie psychologii. Idąc za ciosem ukończyła kurs „Mediacje- kurs na mediatora sądowego” uprawniający mnie do pracy jako Mediator Sądowy. Ze względu na czasochłonność pełnienia obowiązków obu profesji, wykonuję opinię i prowadzę mediacje, tylko na potrzeby prywatnych osób i firm. W tym samym roku, ukończyłam również kurs w CBT w Warszawie „Terapia behawioralno-poznawcza dzieci i młodzieży”. Najświeższym moim osiągnięciem jest zdobycie dodatkowych kwalifikacji, uprawniających mnie do przeprowadzania badań psychologicznych i wydawania orzeczeń psychologicznych w związku z uzyskaniem pozwoleń na broń (o których mowa w art. 15 ustawy z dnia 21 maja 1999 roku o broni i amunicji, T.J. z dnia 17.01.2019 r. (Dz.U.2019, poz. 284)) w Stowarzyszeniu Psychologów Sądowych w Polsce z siedzibą w Krakowie. Podczas edukacji, miałam możliwość czerpania wiedzy od cenionych polskich Profesorów, Doktorów oraz Naukowców, którzy są autorytetami w dziedzinie psychologii. Oprócz cennej nauki i praktyki, przekazali nam zasadę, by nieprzerwanie dążyć do doskonalenia swojej erudycji i warsztatu. Dlatego staram się podążać za ich radą i być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami, zmianami, nowościami i ciekawostkami z dziedziny psychologii oraz z dziedzin pokrewnych, takich jak: psychiatria, neurologia, neuropsychologia, oraz z obszaru prawa, który obejmuje wszystkie te dziedziny. Szczególnie bliskie są mi obszary psychologii klinicznej, psychoterapii, psychologii biznesu i pracy oraz coachingu zawodowego jak i osobistego. Dlatego często biorę udział w szkoleniach i kursach, podnoszących moje kwalifikacje i uzupełniających moją wiedzę, której czuję ciągły niedosyt :)

Moim celem jako psychologa jest promowanie wiedzy i zwiększanie świadomości społecznej w obszarze komunikacji interpersonalnej i zdrowia psychicznego. Staram się poprzez zastosowanie nowoczesnych narzędzi, zwiększać dostępność pomocy, która ułatwia rozpoznanie i rozwiązanie problemów.

licznik odwiedzin darmowy